Lidia jest najlepszym pośrednikiem z jakim miałem okazję współpracować. Chciałem sprzedać dom, a ponieważ wybieraliśmy się z rodziną za granicę musieliśmy działać szybko. Lidia sporządziła ogłoszenia, zajęła się reklamą internetową i sprzedaż domu udała się szybciej niż myślałem, ponadto pomogła nam załatwić wszystkie formalności związane ze sprzedażą, znacznie ułatwiła też kontakt między mną a kupującym. Wszystkim serdecznie polecam!

Jacek Mętel, Dąbrowa Górnicza

Pani Lidia pomogła mi wynająć mieszkanie na bardzo korzystnych warunkach, po mojej przeprowadzce do Warszawy. Bałam się, że sama nie poradzę sobie ze wszystkimi formalnościami, jednak pani Lidia jest profesjonalistką i pomogła mi załatwić wszystkie sprawy, tak abym ja nie musiała się już niczym martwić. Teraz mieszkam na mojej wymarzonej dzielnicy, metraż i standard jest dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Polecam serdecznie.

Anna Karasińska, Warszawa

Szukałam w sieci profesjonalnego biura nieruchomości i oto trafiłam na panią Lidkę, dzięki pozytywnym opiniom. Chciałam kupić mieszanie i nie zawiodłam się. Pani Lidka pomogła mi wybrać odpowiednie mieszkanie, wybadała grunt w zakresie sąsiadów, opłat, stanu mieszkania, pomogła mi załatwić wszystkie papierkowe sprawy, w późniejszym czasie mogłam nawet liczyć na nią w zakresie pomocy z przeprowadzką. Serdecznie polecam, pani Lidka dba o to, żeby klient z niczym nie został sam.

Emilia, Katowice