O biurze

Moje biuro zajmuje się pośrednictwem w zakresie obrotu nieruchomościami, jednak nie są to jedyne usługi jakie oferuje moja firma. Czynnie korzystam z wielu moich pozytywnych relacji z czołowymi deweloperami, architektami, projektantami wnętrz i krajobrazu. Współpraca z licznymi specjalistami ma na celu zarządzanie majątkiem do zwiększenia jego wartości, oraz korzystania z nieruchomości, których posiadaczami są moi klienci. Dbam o każdy nawet najmniejszy szczegół, aby zapewnić płynny i niezwykle wysoki poziom usług.

Dlaczego my?

1 Doświadczenie

Jestem wykształconym i doświadczonym specjalistą w dziedzinach: Administracji o specjalności Zarządzanie, Prawa, Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

2 Certyfikaty

Posiadam wiele certyfikatów poszerzających moją wiedzę na bieżąco, wraz ze zmianami w prawie

3 Ubezpieczenie

Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą wyniknąć z mojej działalności.

4 Zaufanie

Zaufało mi już wielu klientów w całej Polsce. Posiadam wiele pozytywnie przeprowadzonych transakcji i mnóstwo opinii, zarówno w sieci, jak i poza nią.

5 Każda transakcja jest ważna

Każdego klienta traktuję indywidualnie, dostosowuję się do potrzeb osób z którymi współpracuję i zawsze znajduję dla nich najlepsze rozwiązania.

6 Nieszablonowość

Wyłamałam się ze schematu jakie dyktuje większość biur nieruchomości. Nie mam utartego szlaku, swoje działania dopasowuję pod klienta, oraz nieruchomość z jaką mam do czynienia.